چین کارخانه صنایع CORP.، LTD

مشتریان را با اطمینان و موفقیت ارائه دهید. برای اولین بار از تجهیزات اضطراری در چین تاسیس شد

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتزنجیر فلزی شمشیربازی

پیوند زنجیره ای نرده فلزی بافت باز آسان به نصب نرده زنجیره ای

پیوند زنجیره ای نرده فلزی بافت باز آسان به نصب نرده زنجیره ای

Chain Link Fencing Metal Open weave Ease of installation Chain link Fencing

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HARZONE

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
جزئیات بسته بندی: با توجه به نظم دقیق
زمان تحویل: مذاکره
شرایط پرداخت: با توجه به نظم دقیق
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات

پیوند زنجیره ای نرده فلزی بافت باز آسان به نصب نرده زنجیره ای

محبوبیت نرده زنجیره ای به دلیل هزینه نسبتا کم و سهولت نصب آن است. یکی دیگر از مزیت این است که با توجه به بافت باز، نرده های زنجیره ای شفاف هستند و نور خورشید را از هر طرف حصار مبهوت نمی کنند. اگر یک نرده نیمه پراکنده مورد نظر باشد، می توان از طریق قرار دادن ورقه ها در مش انجام گرفت.

حصار پیوند زنجیره ای حصار "بافته شده" از سیم فولادی گالوانیزه به پیکربندی مش یا پیکربندی نوعی است که مجموعه ای از مربع های همپوشانی را تشکیل می دهد. این مش بافته شده به عنوان "پارچه" حصار نامیده می شود. این است که پست های فولادی تعبیه شده در زمین، اغلب برای ضمائم مدارس، پارکینگ، املاک صنعتی، زمین های تنیس، زمین های بیسبال و حتی خانه های مسکونی استفاده می شود. همچنین می تواند برای ایجاد سگ ها، خیمه ها و قلم های حیوانی مورد استفاده قرار گیرد و به طور منظم به عنوان حصار موقت برای حفاظت از سایت های ساخت و ساز استفاده می شود.
سیم از یک حصار پیوند زنجیره ای می تواند در اندازه گیری ها یا ضخامت های مختلف باشد. پایین تر از تعداد سنج، ضخامت سیم و گران تر حصار خواهد بود. اندازه های معمولی 11 سنج (نازک)، 10 سنج (ضخیم تر) و 9 سنج (ضخیم تر).
یکی دیگر از ویژگی های یک حصار پیوند زنجیره ای قطر مش است. این اندازه گیری قطر داخل یک مربع است که در هر دو جهت انجام می شود. رایجترین اندازه مش 2 اینچ (5 سانتیمتر) است که معمولا برای سیم 9 تا 11 سنج استفاده می شود، اما مش های کمی بزرگتر برای سیم ضخیم تر استفاده می شود.
علاوه بر فولاد گالوانیزه خالص، نرده های زنجیره ای نیز می توانند با یک پوشش وی وییل پی وی پی که شبیه یک غلاف لاستیکی است. این پوشش با گرمازدگی ترکیب شده و باند شده است، یک پوشش دائمی و صاف که در بسیاری از رنگ ها به کار می رود و از حصار از زنگ محافظت می کند. مواد شمشیربازی وینیل پوشش معمولا 2 تا 3 برابر گرانتر از نرده های زنجیره ای است.

اطلاعات تماس
CHINA HARZONE INDUSTRY CORP.,LTD

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)